O nás

Jsme specializovaná firma s více než desetiletou tradicí zaměřená na prodej a realizaci luxfer, stavebního skla, obkladů, dlažeb, kamene a dalších interiérových prvků. Za dobu fungování se můžeme pochlubit stovkami spokojených zákazníků.

Naší předností je individuelní přístup ke každému zákazníkovi a nabídka komplexního řešení vč. realizace. Díky spokojenosti a velkému zájmu klientů neustále rozšiřujeme sortiment o zajímavé produkty. U většiny nabízeného sortimentu jsme přímými dovozci a výrobci, nabízíme tedy nízké ceny, velké skladové zásoby a u zakázkového sortimentu krátké dodací lhůty.

Srdečně Vás zveme do našeho exkluzívního showroomu v Praze 3 na Krejcárku, kde jsme pro Vás zřídili největší vzorkové studio v České Republice na skleněné tvárnice. Na celkové ploše 500 m2 je věnována polovina pouze skleněným tvárnicím a to v mnoha barvách a provedeních.

Pohodlný nákup Vám umožní i veliké skladové zásoby se stovkami kusů skladem. Samozřejmostí je i kompletní příslušenství pro stavbu a montážní systémy.

Showroom je dále věnován stavebnímu plochému sklu. Jako specialisté na celoskleněné dveře Vám nabízíme možnost prohlédnutí mnoha typů kování,pojezdů a komponent pro skleněné dveře, typů skel atd. Všechna skla vyrábíme na míru bez cenového příplatku, tedy nemusíte se při vašem projektu podmiňovat typizovanými rozměry.

Novinkou pro tento rok je rozšíření vzorkové prodejny o koupelnové studio s obklady a dlažbami od několika španělských výrobců. Naleznete zde novinky v sortimentu, i nejoblíbenější série minulých let. Dále díky veliké poptávce s potěšením informujeme rozšíření sortimentu o kompletní nabídku baterií Grober, koupelnový nábytek a sanitární keramiku.

V oblasti interiérového designu nabízíme nyní imitace obkladového kamene ( Incana Natura, EcoPiedra ) a precizní designové dveře Ferrero Legno, do naší nabídky přibyla i stavební pouzdra Eclisse.

Přijďte se inspirovat do krásného prostředí nedaleko centrální Prahy. Vyškolený personál Vám ochotně poradí s technickým řešením i výběrem nejvhodnějších produktů pro váš projekt.

Těšímě se na vaší návštěvu!

 

Bližší kontakty a informace:

Fakturační údaje:
Glass Blocks s.r.o.
Pod Krejcárkem 975/2
130 00  Praha 3

IČ: 285 21 111

DIČ: CZ28521111

info@glassblocks.cz
www.glassblocks.cz

Kontakt:
Tel.: +420 266 611 278 - 279
Fax: +420 266 611 285
Mobil: +420 603 801 937 / +420 608 035 619

Showroom:

budova Centrum Krejcárek ( v přízemí uprostřed )

PO - ST - PÁ:   8.30 - 17.00 hod.

ÚT - ČT:           8.30 - 19.00 hod.

MHD: tramvaje č. 1, 10 a 19, autobus č. 136 - zastávka Krejcárek ( cca 100 m od budovy )
automobil: odkaz na mapu kde nás najdete naleznete ZDE

Parkování je možné přímo u budovy na vyhrazených místech a pro naše zákazníky ZDARMA.

Příjímáme platební karty: visa, visa electron, master card, maestro a hotovost v CZK / EUR.